KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 14188022
nr 1418 8022
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik / collage, "Ljusbrytare". Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 76x48 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
600 kr
måndag 13 september 2021
kl 18:18:15